Хто ми?

 

 

 

 KOLO  - туристична компанія, що складається із людей, закоханих у життя і все прекрасне, що в ньому є. Ми вирішили зробити організацію подорожі мистецьким проектом,  а головна наша ідея - відсутність шаблонів. Кожен наш проект - це перш за все імпровізація відносно замовника, адже подорож - це ваше життя, ваша візія, ваш час, а згодом ваші спогади. Наша задача - зробити яскраві акценти на цьому полотні.

Візит до нас - це як візит до психотерапевта, тому ми спитаємо вас про що ви мрієте, де місце, в якому вам було найкомфортніше, ми заведемо вас туди, де вас зарядить енергія краси і тепла близька саме вам!

Ми любимо високий клас. І справа не у ціні, а саме у рівні організації. Тому навіть найкоротша ваша подорож буде продумана до найменших деталей, і, нагадаємо, саме так, як подобається вам!

Багато часу ми приділяємо прийому гостей  у Львові,  тому ми будемо раді як великим групам так і поодиноким подорожуючим, у співпраці із найкращими готелями та хостелами, харизматичними гідами, численними музеями та галереями, цікавими кнайпами та кав’ярнями ми таки зробимо вашу подорож у Львів виключно яскравою,  навіть якщо ця подорож далеко не перша. І, повірте, наші пропозиції є справді ексклюзивними.

 

Ознайомчі прогулянкові екскурсії  

Вело-екскурсії   

Тематичні арт-прогулянки (від класики до актуального мистецтва)   

Гастрономічні тури   

Тури для дітей   

Відпочинок для офісних працівників всім колективом   

Прийом іноземних туристів   

І ще багато інших варіантів, які ми можемо підібрати особисто для вас!   

 

Що ви знаєте про медитативний відпочинок  у Карпатах? Чи ви пробували зняти напругу серед синіх гір? Ми маємо на увазі всередині гір, на горах, підкорюючи вершини, милуючись краєвидами, медитуючи під  час сходу сонця, сплавляючись по гірських річках?

 

Медитативні тури   

Активні походи і рафтинг   

Фото-тури серед незабутніх ландшафтів   

А може у вас є ідеї, але ви не знаєте як це зробити?   

 

Ну і відпочинок  в інших країнах світу. Ми пропонуємо відірватись від пляжів Єгипту та Туреччини і побачити світ іншими очима. Ми хочемо показати вам світ, мистецтво бачити мистецтво , наша ексклюзивна пропозиція  - арт-прогулянки світовими столицями, де у супроводі знаних мистецтвознавців ви відвідаєте знамениті музеї як сучасного так і класичного мистецтва. Крім того, звичайно ж, ми знайдемо для вас варіанти відпочинку саме там, де вам хочеться і так, як вам хочеться,починаючи від авіаквитків і закінчуючи готелями та гідами. Отже:

Арт-тури з авіаперельотом   

Екскурсійні тури   

Індивідуальний підбір маршрутів, готелів, транспорту   

Відпочинок в різних країнах світу   

 

   Ну що ж, вперед, до яскравих акцентів і незабутніх вражень! Починаємо жити!

   KOLO - вийди за лінію!