Відгуки

"Очень классный опыт! Спасибо огромное, арт-прогулки - это очень атмосферно и интересно! Львову очень идет!"
Марина,
"Вело-прогулки - очень крутая задумка. Даже не ожидал, что в городе можно столько парков объехать. Здорово, спасибо!"
Олександр Колорішин,
"Гастрономічний "розгул" у Львові назавжди у моєму гурманському серці :) Окрема подяка гіду за хороший гумор і цікаві історії!"
Юрій,
"Дуже вдячна за єкскурсію! Гід Аліка - просто знахідка! Цікаво, побачила Львів з іншого боку, таємничо і прекрасно. Тепер маю плани на усі попередні приїзди у Львів)))"
Олена Золотникова,
"Вело-покатушки по Карпатах - то любов! І сирів наївся, і в бані попарився, і велік прокатав по красотах! Дякую!"
Сергій,
"Відвідав екскурсію по сучасним галереям. Супер цікаво, купа нового, супер гід, всім раджу, Львів справді сприймається по-новому, та й львівське мистецтво теж. Не очікував, що в академії такі цікаві галереї :))"
Василій,
"Був на театральній арт-прогулянці, враження неймовірні, навіть не очікував. Екскурсія в театрі Лесі Українки - взагалі захват, ніколи не був з того боку сцени. Дякую!"
Роман Ваврух,
"Merci for an unforgettable walk in the morning Lviv, coffee and picturesque stories - a good combination! And even rain is not a hindrance!"
Pierre,
"Otrzymaliśmy wielką przyjemność z nowoczesnych galerii, zwłaszcza z galerii lwowskiej Akademii Sztuk Pięknych, nagle, prowokacyjnie i bardzo pięknie! Szczególne podziękowania dla chłopca z projektem graficznym za komentarze autora do jego pracy! On stworzył nasz dzień))))"
Anka,