Львів по-новому

 2-денна програма для експертів 

 

 

 

 Вартість 1265 UAH / особа 

 Тривалість 2 дні 

 Група 30 осіб (+2 супроводжуючих) 

 

 

 

 1 день 

Приїзд, трансфер, поселення

Сніданок

Пішохідна екскурсія Зсередини: Львівські дворики. Це душевна подорож маленькими атмосферними львівськими двориками, історія яких крокує в ногу з багатою історією стародавнього Львова. Як же час змінював жителів цього таємничого міста?

Обід

Вільний час

Факультативно унікальна екскурсія за лаштунки театру Лесі Українки - занурення у драматичне життя театру з його таємницями, прокляттями, перемогами, та  буденним робочим процесом... Нас проведуть в його таємні кімнати, підвали, балкони, на сцену, в бутафорський цех, гримерки, костюмерні по чисельних плутаних театральних коридорах... (вартість 110 грн. особа, тривалість 1.5 год, максимальна кількість групи 20 осіб) 

 2 день 

Сніданок. Звільнення номерів (речі залишаємо в камері зберігання готелю)

Пішохідна екскурсія Австрійський Львів - наука і мистецтво. Під час цієї екскурсії ми пройдемо по австрійській частині Львова, познайомимося з його архітектурою і почуємо захоплюючі історії про події тих днів. Старовинне казино (Будинок вчених), Університет ім. І. Франка, парк Франка, а також чудові маленькі вулички, театри і галереї. А в завершенні візит в Музей-оселя одного з найвидатніших графіків минулого століття Леопольда Левицького, котрий функціонує сьогодні як структурний підрозділ Національного музею у Львові ім. А.Шептицького. У музеї у вас буде можливість провести цікавий майстер-клас по друку на обраній вами поверхні - від чашки до футболки. (Тривалість 2.5 години, вартість 180 грн. особа)

Обід

Вільний час

Факультативно екскурсія ARTWALKS # 3 ПРОМИСЛОВИЙ Підзамче. Тут століттями розміщувалися фабрики і заводи Львова, він несе на собі відбиток історій розвитку і падіння фамільних імперій, під час другої світової війни тут розміщувалося єврейське гетто. Цьому району явно властива харизма, що відрізняється від уже звичного Львова. Останнім часом все частіше цей район пов'язують із мистецтвом - тут відкриваються маленькі галереї і арт-центри, тут розміщуються одні з найкращих зразків стріт-арту, тут панує своя унікальна атмосфера, що не залишить вас байдужим. Під час цієї прогулянки ви відвідаєте галереї-майстерні, познайомитеся із львівським стріт-артом і, традиційно, почуєте захоплюючі історії про події, що тут відбувались. (2, 5 години, 100 грн / чол.)

Трансфер на вокзал, від'їзд

У вартість включено

- трансфер вокзал - готель - вокзал

- проживання (1 ніч)

- харчування сніданок і обід 2 дні

- екскурсії по програмі

У вартість не включені

- факультативні програми

- вечері

- вхідні квитки в музеї