ARTWALKS... Аrt week у Берліні 5 днів

 

  Тривалість 5 днів  

  Вартість 469 євро  

  Група - 10 осіб 


 

 

 

Берлін просочений мистецтвом, ви почуєте це від усіх, хто там побував. Це місто стало справжньою арт-обителлю для художників з усього світу. Ця подорож стане для вас відкриттям світу мистецтва, а наш арт-експерт розкриє нарешті вам цю незрозумілу річ - актуальне мистецтво, розповість про те, як же так сталося і чому варто відкрити душу і зробити своє сприйняття об'ємним. А ще прогулянки, смачна німецька кухня і келих пива перед сном ...

1 день

Зустрічаємось в аеропорту Львова і відправляємось у Берлін. 
переліт, трансфер, поселення в готель

 East Side Gallery 

Ми почнемо наше занурення в актуальне мистецтво Берліна з хуліганського стріт-арту, тобто з того, що першим приходить в голову при думці про Берлін. Променад уздовж найбільшої галереї світу під відкритим небом, в супроводі нашого арт-провідника, який розшифрує нам послання, залишені на залишках берлінської стіни.

Ввечері плануємо дружню вечерю із келихом пива для створення приємної невимушеної атмосфери у нашій невеличкій компанії..
 

2 день

Музей групи«Міст» / Brücke-Museum

Будемо знайомиться з хуліганами початку 20-го століття, чиї роботи досі виглядають свіжо і зухвало. Група німецьких експресіоністів об'єдналися в 1905 році в групу "Міст" в Дрездені, а через шість років перемістилися у Берлін. Музей був створений в 1967 році, тут зберігається колекція німецького експресіонізму, головними представниками якого були Еміль Нольде, Ернст Людвіг Кірхнер, Еріх Хеккель, Карл Шмідт-Ротлуфа, Макс Пехштейн. Дивлячись на їх роботи стає зрозуміло, звідки ростуть ноги у сучасного мистецтва, чи не так?

Музей Берггрюна, Museum Berggruen

 

 

 

 

 

 

 

 

Музей Берггрюн (нім. Museum Berggruen) в берлінському районі Шарлоттенбург вважається однією з найбільш цінних колекцій мистецтва епохи класичного модерну. Як «жест примирення» колекціонер і торговець предметами мистецтва Хайнц Берггрюн передав її своєму рідному місту за ціною значно нижчою за її реальну вартість. Колекція славиться насамперед творами Пабло Пікассо, Альберто Джакометті, Жоржа Брака, Пауля Клє і Анрі Матісса.


3 день

Бункер Sammlung Boros  

Прийшов час сучасного мистецтва. Почнемо з екзотики. Як з бункера нацистів у Берліні зробити галерею сучасного мистецтва? - запитаєте ви. Легко! - дадуть відповідь у Берліні. У колекції Борос (Sammlung Boros) безліч сучасних творів таких художників, як Дем'єн Херст, Вольфганг Тільманс, Ай Вейвей і навіть частина повнорозмірної репліки Статуї Свободи плюс змінні експозиції актуального мистецтва. Гідний вибір! - скажемо ми.

Contemporary Fine Arts (CFA)

Центр сучасного мистецтва, в якому можна подивитися на роботи художників, які в майбутньому обов'язково будуть представлені в підручниках з мистецтва. Інсталяції і експресивний живопис - в CFA представлені кращі роботи Джонатана Меезе, Герхарда Ріхтера і навіть Георга Базеліц.

me Collectors Room Berlin

Галерея, в якій представлена ​​приватна колекція Томаса Олбріхта популяризує сучасне мистецтво, хоча і складається з творів починаючи з XVI століття і до сучасності. Ми побачимо унікальні роботи епохи Ренесансу та бароко, які складають кістяк експозиції. І це стане завершальним акордом у нашій подорожі в сучасне мистецтво Берліна.

 

4 день

Вільний день - просто прогулянки по Берліну, відвідування локацій  artweek, насолода атмосферою та нові знайомства. А ввечері ми пропонуємо посидіти разом за бокальчиком чого-небудь і згадати все цікаве, що ми побачили.

 

5 день

Звільнення номерів, трансфер, від’їзд додому.


 

У вартість включено

Додатково оплачуються:

страховка -

переліт -

вхідні квитки в музеї -

  проїзд у громадському транспорті -

особисті витрати -